MENU

Alüminyum Çerçeve

Alüminyum çerçeve, alüminyum poster, reklam çerçeveleri ve afişler ile poster ve afişlerinizi önden açılan alüminyum kapakları sayesinde kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Oldukça şık olan görünümleri ile poster ve afişlerinizin hedefine ulaşmasını sağlamaktadır.

Alüminyum çerçevelerin önünde bulunan yansımayı önleyici PRT film afişlerinizi korumaktadır. En iyi kalitede alüminyumdan üretilmiş olan çerçevelerimizin hepsi kaliteli bir şekilde üretilmektedir.

İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun cam için, çift taraflı, tavanda askılı, germe ve farklı renk seçeneklerinde modellerimiz de bulunmaktadır. Poster, afiş ve reklam görsel değişimi çok kolaydır, alüminyum kapakları önden açılır daha sonra PET koruyucu film çıkarılır, görseli ve PET filmi yerleştirildikten sonra alüminyum kapaklar kapatılarak görsel değişimi tamamlanır.


  • WhatsApp ile iletişime geç

ALÜMİNYUM ÇERÇEVELER NASIL KULLANILIR

Alüminyum çerçevelerin kullanımı oldukça kolaydır. Çerçevelerin kenarlarını yukarıya kaldırdıktan sonra tam köşelere yapılan tasarım kağıdını oturttuktan sonra üzerinde var olan şeffaf dosyayı koyunuz, bu şeffaf olan dosya yapılan çalışmaların başkalarının üzerinde karalama yapmamalarına engel olacaktır.

Bu tür çerçevelerin duvara montajlanması da oldukça rahattır. Köşelerini kaldırdıktan sonra köşe içlerinde bulunan akıllı vidaları duvara tutturmanız oldukça kolay olacaktır. Alüminyum çerçevelerin tasarımlarını uzman tasarımcılarımız tarafında hazırlanmaktadır.

Alüminyum Çerçevelerin Kullanım Alanları ve Fiyatları

Alüminyum çerçevelerin kullanım alanları fark etmemektedir. Bunlar genel olarak duyuru panoları olarak isimlendirilir ve hastanelerde, okullarda, firmalarda, dükkanlarda, binaların iç girişlerinde ve asansörlerin içinde çok rahatlıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum çerçevelerin fiyatları ise ölçülerine ve üretilen malzeme kalitesine göre farklılık gösterdiğinden dolayı net bir tutar belirtmemiz doğru olmayacaktır. Alüminyum çerçeveler hakkında bilgi almak için Baskı Hizmeti firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz