MENU

Cast Folyo Baskı

Fiyat Sorunuz

Cast folyo baskı en çok araç giydirmede kullanılan dijital baskı türüdür. Cast folyo baskı nedir? sorusunun en net yanıtı ise ince yapılı ve oldukça dayanıklı olan malzemesi ile dijital baskı işlemlerinde en çok araç giydirmede kullanılan baskı yöntemidir.

Cast folyo baskı son derece ince bir yapıya sahip ama bu cast folyo baskının dayanıksız olduğu anlamına gelmez. Tam aksine cast folyo baskı çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ciddi anlamda esnek bir yapısı olduğu için uygulanan yüzeyler düz olmasa dahi engebeli, girintili, çıkıntılı kanal ve köşelerde de rahat ve başarılı bir şekilde uygulanabilir.

Cast folyo baskı çeşitleri; hava kanallı cast folyo baskı, yarı cast folyo baskı ve düz yüzey cast folyo baskıdır. Cast folyo baskı çeşitlerinden biri olan hava kanallı cast folyo baskı geniş format dijital baskılarınız için kıvrımlı yüzeylerde bile yüksek performans alabileceğiniz en ideal folyo baskıdır. Cast folyo baskının bir diğer çeşidi olan yarı cast folyo baskı ise az kıvrımlı geneli düz olan yüzeylerde uygulanan cast folyo baskı çeşitidir. Düz yüzey cast folyo baskı ise araç yüzeyinin dümdüz olması durumunda tercih edilebilir. Bu tip araçlar genelde, kamyonet kasaları, tırların torseleridir. Bu yüzeylere uygulama yapıldığında yüzeyin normalden daha fazla temiz olması gerekmektedir.

Cast folyo baskı ısıdan etkilenmez ve germe tekniği ile uygulandığı için formu kesinlikle bozulmaz. Isı değişimlerinin yoğun olduğu dönemlerde, yani sabahın ilk saatlerindeki düşük sıcaklık veya öğle vakti oluşan yüksek dereceli ısı nedeniyle oluşabilecek bütün aksaklılar cast folyo baskı ile tamamen ortadan kalkar.

Araç giydirme dışınca araçların renginin değiştirilmesi veya araca logo yapıştırılması için kullanılan cast folyo baskı parlak siyah ve mat siyah olarak çok fazla tercih edilir.

  • WhatsApp ile iletişime geç

CAST FOLYO BASKI KULLANIM ALANLARI

Cast folyo baskı en çok araç kaplamada kullanılır ama kullanım alanı bununla sınırlı değildir. Cast folyo baskı kullanım alanları; Vitrin dizaynları

Kampanya ve indirim yazıları,

Tabelalar,

İç mekân dekorasyonu,

Dış mekân dekorasyonu,

Ev dekorasyonu,

Ofis dekorasyonu.

Cast Folyo Baskı Fiyatları

Cast folyo baskı fiyatları talepler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Cast folyo baskı konusunda alanında uzman kadrosu ile yıllardır hizmet veren firmamız gelişen teknolojiler ve sahip olduğu mekinalar ile sizlere hizmet veriyor. Cast folyo baskı konusunda detaylı bilgi almak için 0850 305 4 306 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz