MENU

Folyo Baskı

₺50.00 ₺80.00

Folyo baskı arka tarafı yapışkanlı parlak ya da mat kâğıt üzerine yapılan baskıdır. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan birçok yüzeye yapışması nedeniyle, reklam tanıtım ve dekorasyon alanında yapılan dijital baskı hizmetlerinde folyo baskı tercih edilir. İstenilen modelde şekillendirme ve kesilmeye müsait olan folyolar rakam, şekil, yazı ve desen olarak her şekilde üretilip uygulanabilmektedir.

Uzun ömürlü olması nedeniyle folyo baskı iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. İç mekanlarda uygulanan folyo baskı için baskı yapıldıktan sonra laminasyon (yüzey kaplama) şarttır. Ancak aynı şekilde dış mekân için yaptırdığınız folyo baskının da uzun ömürlü olmasını isterseniz laminasyon baskı kullanılmasını talep edebilirsiniz.

Kullanımı kolay ve pratik olduğu için günümüzde tercih edilen yapışkanlı folyo baskı tekniği ile artık reklam vermek, tanıtım yapmak çok kolay hale geliyor. Folyo baskı sayesinde istediğiniz şekilde estetik ve etkileyici bir görüntü yakalayarak işletmenizin hedeflerini gerçekleştirebilirsiniz. İyi yapılmış, dikkat çeken bir reklam firmaların en büyük talepleri arasında yer almaktadır. Sonuçta reklam ne kadar iyi olursa o kadar çok talep artacaktır.

Folyo baskı da kullanılan folyo malzemeler renkli olabileceği gibi şeffaf folyo da kullanılabilir. Şeffaf folyo baskı uygulandığı alanda güzel görünmesinin yanı sıra kaliteli olmasından dolayı çok fazla talep edilmektedir.

  • WhatsApp ile iletişime geç

Folyo baskı, iç mekânda kullanımının yanı sıra dış mekanda da kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle çok tercih edilen bir dijital baskı haline gelmiştir. Gelişen teknoloji ile firmalar, tanıtım ve reklam konusunda daha çok ön planda olacak reklam ve tanıtım seçeneklerini tercih etmektedir. Dijital folyo baskı tamda bu alanda işletmelerin en çok tercih ettiği baskı hizmetidir.

Çok çeşitli folyo baskı alternatifi bulunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak; Mıknatıs folyo metal üzerine uygulanan bir folyo baskı çeşididir. Genellikle araç kiralama şirketleri tarafından tercih edilir. Araç kaplamada kullanılan cast folyo, gece yansıtma yapılabilmesi için kullanılan fotolümen diğer adıyla reflektif folyo ve dekorasyon amacı ile kullanılan transparan folyo olarak sayabiliriz. Sizde firma hedeflerinizi gerçekleştirme sürecinizi, marka ve ürün tanıtımlarında kaliteden ödün vermeden daha kaliteli ve ekonomik tamamlamak isterseniz bizimle iletişime geçmelisiniz. Folyo baskı m² fiyatı kullanılacak ürüne göre değişkenlik gösterir. İsteğinize ve markanıza en uygun folyo baskı m² fiyatları için 0532 064 75 48 telefon numaramız dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Folyo Baskı Nasıl Yapılır?

Folyo baskı dijital baskı makinesinde yapılan bir yüzeyi yapışkanlı olan reklam ürünüdür. Folyo baskı uygulama yapılacak olan yüzeyin toz ve kirden arınmış olması gereklidir. Yapıştırma işlemi yapılırken katlanmasına dikkat etmek gereklidir. Katlanması halinde folyo yırtılabilir ve hasar görebilir. Folyo baskı nasıl yapılır sorusunun cevabı elbette alanında uzman olan reklamcılar tarafından yapılması gereken teknik ve profesyonel bir uygulamadır doğru olacaktır. Gülümseyin Çekiyorum Reklam Ajansı olarak folyo baskı üretimi ve uygulamasında tüm teknik detayları en ince noktasına kadar uygulayarak kusursuz bir görünüş elde ediyoruz.

Folyo Baskı Nereden Satın Alınır?

Gülümseyin Çekiyorum Reklam Ajansı olarak dijital baskı ürünü olan Folyo baskı alanında profesyonel bir şekilde üretim yapmaktayız. Balıkesir Edremit'de folyo baskı nereden yapılır, Folyo baskı ve diğer tüm baskı, reklam ürünlerinden en kısa sürede teslim süresine sahip olarak en uygun fiyat avantajını sunmaktayız. Folyo baskı satın almak için 0541 228 99 63 nolu Whatsapp hattımızdan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz