MENU

Fotoblok Baskı

Fiyat Sorunuz

otoblok baskı poster ya da resimlerin özel kartonların üzerine yapıştırılması ve üzerine laminasyon yapılması sonucu elde edilen dijital baskı türlerinden biridir. Uygulanan bu işlem ile hem poster hem de resimler silinebilir hale gelmektedir. Fotoblok baskı istenilen her boyutta tasarlanabilir bu sayede kullanıcıları son derece memnun kalırlar.

Fotoblok baskı uygulamaları çoğunlukla grafik tasarım ve sunumları ile fotoğraflarda kullanılmaktadır. Fotoblok baskı sunumu ile yapılmış olan zemin birbirinden farklıdır ve mimari alanla bir yapı malzemesi olarak kullanılabilir. Fotoblok baskı görselin daha dik ve sağlam durmasını sağladığı için dekorasyon malzemesi olarak ta kullanılır.

Fotoblok baskı hafifliği nedeni ile de çok fazla tercih edilmektedir. Alüminyum köpük malzemesi olan Fotoblok baskılar resim alanlarında uygulanan yeniliklerden biridir. Hafif bir malzeme olan fotoblok baskıların duvara montajının kolay olması da tüketicilerine kolaylık sağlamaktadır. Yüksek kalitede görüntü özelliği sunan fotoblok baskı istek ve talepler doğrultusunda üretildiğinden dolayı memnuniyet kaçınılmaz olmaktadır.

  • WhatsApp ile iletişime geç

FOTOBLOK BASKILARIN KULLANIM ALANLARI

Fotoblok baskı özellikle fotoğraf sunumu ve grafik tasarımlarda kullanılmaktadır. Sunumu yapıldığı zeminden ayıran fotoblok baskı mimarlık alanında da bir maket malzemesi olarak da kullanılabilmektedir. Üstün standartlı bir dekorasyon malzemesi olan fotoblok baskılar tüm iç mekanlarda kullanılabilmektedir. Fotoblok baskı kullanım alanları;

Fotoğraf ve poster uygulamaları,

Grafik tasarımlar,

Dijital baskı zeminleri,

Mimarlık alanları.

FOTOBLOK BASKI FİYATLARI

Fotoblok baskı fiyatları istek ve talepler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı fotoblok baskı en az atık ile en çok verimi elde etmenizi sağlayacağından dolayı daha ekonomik olacaktır. Sizlerde alanında uzman ekip ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet veren Dijital Baskı firmamızdan fotoblok baskı hizmeti almak ve fotoblok baskı fiyatları hakkında net bir bilgiye sahip olmak isterseniz 0850 305 4 306 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz