MENU

Işıklı Vinil Germe Tabela

Işıklı Vinil Germe Tabela Nedir? Reklamcılığın, firma açısından geri dönüşleri en yüksek hizmetlerinden biri olan ışıklı vinil tabela nedir sorusu ile firmanıza sunduğu avantajların neler olduğundan bahsetmek isteriz. Tanıtım sektörünün en dikkat çeken tabela çeşitlerinden biri olan ışıklı vinil germe tabela ile sizlerde marka bilinirliği, ürün tanıtımı ve imaj çalışmalarınıza en kaliteli desteği sunabilirsiniz. Devasa boyutları ile hemen her yerde fark edilerek hedef kitleyi genişleten ışıklı vinil germe tabelalar ile sizlerde daha büyük çaplı tanınırlığı yakalayabilirsiniz.

Bizler Baskı Hizmeti olarak alanında uzun süreli çalışmalar sergilemiş ve faaliyetleri ile bilgilerini yenilenen teknoloji ile sürekli güncelleyen bir ekip ile çalışmaktayız. Asıl hedefimiz ise müşterilerin istekleri doğrultusunda en kaliteli sonuçları edinerek onların yüzlerinin gülmesi ve hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır.


  • WhatsApp ile iletişime geç

Günümüzde teknolojik gelişmeler hızlı bir yenilenme sürecindedir. Bu süreç içinde ise hem bireylerin hem de firmaların hayatlarının kolaylaştığını söyleyebilmek mümkündür. Gelişen teknoloji hemen her sektörü etkilediği gibi reklamcılık sektörünü de etkilemiş ve geniş çaplı çeşitliliklere neden olmuştur. Bu çeşitlilik içinde en çok tercih edilen tabelalardan bir tanesi de İstanbul ışıklı vinil germe tabelalardır.

Görsel açıdan tüketicilerin ilgisini edindiği için hedef kitleyi genişleterek hem markalarınızın akılda kalıcılığını artırmakta hem de imaj çalışmalarınız konusunda sizlere destek olmaktadır. Sizlerde tabela çeşitlerinin gözdelerinden olan Işıklı vinil germe tabela ile birlikte işletmenizin duruşunu zenginleştirebilir ve bu tabelalar ile farkındalık yaratabilirsiniz.

Işıklı Vinil Germe Tabela Avantajları Nelerdir?

Işıklı vinil germe tabelalar; dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin yani brandanın, profil şaseye dört bir yanında gerilerek daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılması ile elde edilen tabela çeşididir. Reklamcılık alanında en değerli firma tanıtımı olan ışıklı vinil germe tabela ile sizler marka ve ürün tanıtımlarınızı daha kaliteli bir şekilde yapabileceksiniz.

Son zamanlarda daha büyük bir yoğunluk ile kullanılan ucuz ışıklı vinil germe tabela hizmeti ile ilgili daha önceden neticelendirdiğimiz hizmetlerimize erişmek için sizlerde sitemizi inceleyebilirsiniz. Firma hedeflerinize daha kaliteli bir şekilde erişebilmek için sizlerde ışıklı vinil germe tabela hizmetini mutlaka edinmelisiniz.

Işıklı Vinil Germe Tabela Fiyatları

Son zamanların en dikkat çekici ve en çok talep gören tabela çeşitlerinden olan ışıklı vinil germe tabela müşterilerden gelen talepler doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Sizlerde bu iş konusunda göstermiş olduğumuz başarılı çalışmaları incelemek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz. Gelen talep değişiklikleri fiyatta netlik sağlanmasının önüne geçmektedir. Sizlerde almak istediğiniz Işıklı vinil germe tabela fiyatları hakkında net bir bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan tarafımıza geçiş yapabilirsiniz.

edremit kutu-harf-tabela, akçay tabela, güre tabela, burhaniye tabela
Detaylar

Farklı Model Seçenekleri ile

yelken-bayrak fiyat
₺ 120.00 ₺ 150.00

Stok: 88

Satılan912

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz