MENU

Katalog

Firmaların sunmuş olduğu ürün ya da hizmetleri bir araya getiren, bu ürün ya da hizmetlere ait detaylı bilgileri bir arada sunan basılı reklam ve tanıtım ürünlerinden biri olan katalog, genellikle kuşe kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır.

Hazırlamış olduğumuz katalogların firmaların kurumsal kimliği ile örtüşmesi hem kurumsal kimliği hem de markayı başarılı bir şekilde temsil etmektedir. Bu doğrultuda hazırladığımız kurumsal kataloglar firmanızın potansiyel müşterilerine hizmetlerinizi tanıtma konusunda çok önemli bir işleve sahiptir.


  • WhatsApp ile iletişime geç

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır?

Katalog tasarımı bir firmanın ürünleri ya da hizmetleri için hizmetler ya da ürünler hakkında detaylı bilgiler sunan, çok sayfalı reklam tanıtımı ve bilgilendirme aracıdır. Ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgilere yer verilen kataloglar firmanızın müşteri temsilcileri ve vitrinleri olarak da tanımlanabilir.

Detaylı anlatımlar ve teknik veri içeren kataloglar broşürlere nazaran daha kapsamlı reklam ürünleridir. Kataloglarda genellikle ürün ve hizmetin detaylı tarifi, farkları, üstünlükleri ve teknik veri kullanım bilgileri yer alır.

Kataloglar diğer reklam araçlarına nazaran müşteri kitlesinin aradığı soruların tümüne cevap verecek bir biçimde hazırlanmaktadır. Katalog tasarımlarımızda hedef müşteri ve firmanın pazarlama stratejileri ile rakip firmaların ürün gamı göz önünde bulundurulur.

Katalog tasarımlarında yazıdan ve teknik verilerin yanında ürün ve hizmete dair fotoğraflarla müşterilerin görsel açıdan bilgi sahibi olmalarını da sağlayabilirsiniz. Sizlerde katalog reklamları vermek istiyorsanız Baskı Hizmeti ailesi ile iletişime geçerek müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Katalog Çeşitleri

Promosyon ürünler katalogları

İş dünyası katalogları

Satış katalogları

Eğitim katalogları

Pazarlama katalogları

Gibi katalog çeşitleri ile satış ve marka algısı üzerinde son derece olumlu bir etki bırakabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz