MENU

Mesh Baskı

₺50.00 ₺80.00

Mesh, vinil ve brandan delikli olanına verilen isimdir. Mesh baskı nedir? Sorusuna cevap vermek gerekirse; genelde vinil baskı ve one way vision baskı yöntemlerine benzeyen mesh baskı delikli brandalara uygulanan dijital baskı yöntemidir. Geniş alanlara uygulama imkânı sağladığı için dış mekanlarda yaygın olarak kullanılan mesh baskının dökme ve lamine olmak üzere iki çeşidi vardır.

Ülkemizde bilindiği üzere mevsimler değişir ve her zaman aynı hava koşulları yaşanmaktadır. Yaptırmış olduğunuz reklamların daha dayanıklı olmasını isterseniz mesh baskı tercih edebilirsiniz. Mesh dijital baskı hem dayanıklı hem de diğer baskı çeşitlerine göre mesh baskı fiyatı açısından en ekonomi baskı çeşidi olarak beklentilerinize yanıt verecektir.

Mesh baskı dış mekâna yapılabilen bir baskı türü olduğu için solvent özlü boya ile mesh baskı makinası kullanılarak yapılmaktadır. Mesh baskı ile binalar tamamen kapatılabilir. Rüzgâra karşı geçirgenlik özelliği sebebi ile binaya zarar vermez. Eğer camlar geniş ise en iyi verimi elde etmek adına mesh baskı yaptırdığınız zaman camlarda sergileyebilirsiniz.

  • WhatsApp ile iletişime geç

MESH BASKI AVANTAJLARI NELERDİR?

Mesh baskı reklam sektöründe büyük alanlarda ve dış mekanlarda kullanılabilir olduğu gibi farklı birçok avantajıda vardır. Mesh baskı avantajları;

Mesh baskının en büyük ve avantajı delikli yapısıdır,

Geniş yüzeyler ve camlar mesh baskı sayesinde kapatılabilir,

Talep ettiğiniz zaman kolayca soyulabilir,

Mesh baskı fiyat açısından uygundur,

Mesh baskıda boyut sorunu yoktur, istenilen büyüklükte yapılabilir,

Her boyutta rüzgara karşı dengesini korur,

MESH BASKI FİYATLARI

Mesh baskı fiyatları diğer baskı fiyatlarına göre daha uygundur. Mesh baskı konusunda alanında uzman, profesyonel kadrosu ile uzun süredir hizmet veren firmamız, gelişen teknolojiler ve sahip olduğu mesh baskı makinesi ile sizlere mesh baskı konusunda en iyi hizmeti vermeye devam ediyor. En uygun fiyata en kaliteli mesh baskı hizmetinden yararlanmak isterseniz 0541 228 99 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Ürünlerimiz

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz