MENU

Tanıtım Standı

Tanıtım standı insanların yoğun bulunduğu alanlarda reklam, tanıtım ve potansiyel müşterilere ürün deneme fırsatı verilmesi amacı ile kurulmuş reklam standlarıdır. Satın alma noktası olarak ifade edilen noktalara kurulmaktadır. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek ürün tanıtımlarınız için birbirinden dikkat çekici tanıtım standı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Türkiye’de genellikle gıda ürünü ikramı olarak kullanılan tanıtım standları’nda market alışverişi yapan insanlara yeni bir ürünü denemeleri adına ücretsiz ikram verilmesi marka oldukça etkili bir pazarlama oluşturur. Daha etkili bir tanıtım için yapılması gereken baskılı bir tanıtım standı kullanılması ve ekstra olarak arkada bir örümcek standın yer alması müşterileri daha fazla çekmektedir.


  • WhatsApp ile iletişime geç

TANITIM STANDI ÖZELLİKLERİ

Farklı materyallerden üretilen tanıtım standı geniş kullanım alanlarına sahiptir. Marketlerde, mağaza önlerinde, promosyon olarak kullanılan ve ürün tanıtımlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz reklam ürünleridir. Tanıtım standlarının plastik olan modelleri marketlerde ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Tanıtım standlarının alüminyum, plastik ve ahşaptan üretilmiş modelleri de bulunmaktadır. Tanıtım standları sağlam ve uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilmiştir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygundur. Görsel açıdan da oldukça zengin olan tanıtım standları ile ürünlerinizi, firmanızı ve hizmetlerinizi tanıtmanız açısından görsel alanları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Baskıları yüksek çözünürlüklü fotoğraf yazılarında yapılan tanıtım standlarında kullanmış olduğumuz baskı teknolojisinde insan sağlığına zararlı kimyasal maddeler yoktur.

Tanıtım Standı Fiyatları

Tanıtım standı fiyatları ürün kalitesi ve kullanılan malzeme göz önünde bulundurulduğundan net bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır. Tanıtım standları ile firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Tanıtım standlarımızın kurulumunda herhangi bir el aleti kullanmanıza gerek yoktur. Daha detaylı, teknik özelliklerine ve sipariş bilgilerine iletişim numaralarımız ile ulaşabilirsiniz.

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz