MENU

Yelken Bayrak

₺120.00 ₺150.00

Yelken bayrak dayanıklı, esnek ve çok hafif bir display ürünüdür. Yelken bayraklar rüzgarla beraber 360 derece dönebilen bir ürün olmakla beraber markanız onunla tüm dikkatleri üzerine toplayacaktır.

Yelken bayrakları, çeşitli mesajlarınız ve kampanyalarınız için yol kenarlarında, açılışlarda, fuarlarda ve benzeri alanlarda görmeniz mümkündür. Özel montaj ayağı kum, çimen ve toprak üzerine kurulmaktadır.

Yelken bayrak ile sizlerde iş yerlerinizin tanıtım ve reklamını yapmak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek hayalinizdeki reklama kavuşabilir ve sesinizi herkese duyurabilirsiniz.

  • WhatsApp ile iletişime geç

YELKEN BAYRAK TASARIMI NASIL YAPILIR?

Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmekte olan Gülümseyin Çekiyorum Reklam Ajansı yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini esas almıştır. Tercih edilecek olan modellerin yanı sıra ölçülere göre belirlenecek olan yelken bayrak tasarımı yapılmaktadır. Dış alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bayraklarla birinci kalite baskı çalışması yapmaktayız. Kısa sürede tamamlanan imalat çalışmalarımız ile kullanıma hazır hale gelmektedir. Dış ve iç mekanlarda kolaylıkla kullanılan reklam ürünleri arasında yer alan yelken bayrak herkesin gördüğü ancak ismini bilmediği bir display ürünüdür. Yelken bayrak tasarımı genellikle alt kısmında bir şemsiye bidonu gördüğümüz, raşel kumaş basılmış olan ürünlerdir. 4 metrelik bir direk üzerine 75×300 cm boyutunda üretilen bayrakla dış ve iç mekanlarda markanızı temsil etmektedir.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Yelken bayrak günümüzde artık tüm esnafın dükkanlarında ve şirket önlerinde reklam dubası gibi kullandıkları bir bayrak çeşitidir. Halk arasında ismi olta bayrak, yelken bayrak gibi geçer ve asıl ismi “Plaj Bayrağı”dır. Yelken bayrak mağaza önünde, plajlarda, fuar standlarında ve firma tanıtımlarında kullanılmaktadır.

Yelken bayrak fiyatı da oldukça uygundur ve görünüm açısından da şık bir etkiye sahiptir. Bu nedenle plajlarda ya da dış mekanlarda kullanımları ilgi çekicidir. Alışveriş merkezleri ve diğer alanlar için özel olarak tasarlanan display ürünü yelken bayrak, su ya da kum gibi maddeler doldurularak düşmesi engellenen bir ürün çeşidi olduğundan ekonomik fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey logonuzu göndermek ve modelinizi seçmektir gerisini biz hallederiz!

Tüm Hizmetlerimiz için

Bizleri Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz