Hakkımızda

Türkiye’de fotoğraf ve e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle, 2011 yılında kurulan Gülümseyin Çekiyorum, fotoğraf çekimlerinin yanı sıra bünyesine kattığı Fujifilm Fotoğraf Baskıları, Magnet ,Albüm Çerçeve ve aksesuar gibi farklı kategoriler altında da ürünlerini müşterilerine sunuyor.

Türkiye genelinde Fotoğraf Hizmeti veren şirket olarak tüm pazarlarda lider olma vizyonuyla her gün müşterilerinin ve tüm iş ortaklarının yaşamlarında kalıcı değerler yaratmayı amaçlayarak büyümeye gelişmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmak için çalışmaya devam etmektedir.

Bizler, fotoğraf baskı denildiğinde, ilk aklınıza gelen e-ticaret sitesi olmak yolunda önceliğimiz, tüm bireylerin anılarını güvenle tab edebilecekleri, bir platform olmaktır.

Gülümseyin Çekiyorum, müşterilerine kaliteyi ucuza sunmanın yanı sıra güvenli online alışveriş deneyimi yaşatmak ve kalıcı değerler yaratmayı amaçlamıştır.

Tüm müşterilerimizin en güzel anılarını FUJIFILM kalitesi ile karşılamaya hazırız. Bütçenizi sarsmadan, en değerli anılarınızı ön planda tutarak tüm ihtiyaçlarınızı Gülümseyin Çekiyorum Online Platformundan kolayca karşılayabilirsiniz.

‘’Anılarını Canlandır’’ sloganıyla herkesin alışverişini keyifli hale getiren, her yaş grubunun FUJIFILM kalitesi ile değişmeyen birinci adresi gulumseyincekiyorum.com.tr ye sizleri bekliyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin standartların üstünde olması gerektiğinin bilincinde, uzun yıllar fotoğraf konusunda uzmanlaşmış ekibimizle , sizlerin her tür sorusunu ve destek isteğini karşılamak için buradayız.

Gülümseyin Çekiyorum ile Keyifli Bir Alışveriş Turuna Hazır Mısınız?

Kurumsal Çekimler

Tüm Kurumsal Çekimlerinizde Hep Yanınızdayız.

Havran Fotoğraf Platosu

En özel günlerinizde yanınızdayız.